STAVMIS -^- sádrokartony a suchá stavbaSádrokartonové systémy, interiéry

Potřebujete-li rychle, čistě a cenově dostupně vybudovat, změnit svůj byt nebo kancelář, pak velmi vhodným řešením je sádrokarton. V současné době je jeho uplatnění prakticky bez omezení a s výhodou ho lze využít i jako zvukovou izolaci nebo ve vlhké koupelně.

Díky velké variabilitě sádrokartonových desek lze snadno řešit rozvody elektřiny, plynu, kabeláže, vody. Osvědčili se při výstavbě stěn nebo příček v kancelářích, pokojích, podkrovních bytech nebo při zavěšení celých kuchyňských linek. Chcete-li snížit strop, zajistit lepší osvětlení nebo potřebujete dokonale hladký povrch, využijte sádrokarton.

Mezi další výhody bezesporu patří "samoregulace" vlhkosti sádry, nízká hmotnost, ekologická nezávadnost, ale zároveň za splnění určitých podmínek i tepelná, zvuková a protipožární izolace.

Střešní okna a světlovody

Vaše požadavky na dostatek světla v podkrovních místnostech zajistí vhodně zvolené střešní okno nebo moderní světlovod. Je-li světla příliš, uvítáte zastiňovací doplňky. Všechny námi montované okna splňují nejnovější požadavky na komfortní prostupnost tepla, vzduchu a zvuku.

Kazetové podhledy

Ke snížení světelné výšky, zajištění optímálního světla v místnosti, rozvedení kabelů mezi kancelářemi Vám nejrychleji a snadno pomohou námi montované kazetové podhledy.

STAVMIS -^- podkroví & sádrokartonPlovoucí podlahy a obložkové zárubně

Zajistíme položení laminátových i dřevěných plovoucích podlah, které dokonale navodí příjemný pocit přirozené přírodní podlahy.
Vstup do pokoje, kanceláře vhodně orámují obložkové zárubně, fóliované nebo dýhované.

Rekonstrukce půdních prostor, bytových jader a ostatních interiérů

Provedeme kompletní práce od vybourání, výstavby příček, rozvodů elektra, vody a plynu až po finální realizaci - koupelny, sociální zařízení, krby, kuchyně včetně malby.

Používané materiály a technologie

Certifikát

STAVMIS -^- certifikátCertifikát na montáž protipožárních sádrokartonových konstrukcí.
Jsme certifikovaná firma Cechu sádrokartonářů ČR, http://www.cechsdk.cz

Kontaktujte nás

Volejte přímo pana Petra Tománka na telefon +420 608 624 936 nebo pište na stavmis@stavmis.cz